EKODALEM

WEB TASARIMDA HERSEY BLOG VE SITECILERIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  $iir blogum$iir blogum  Web BlogWeb Blog  

Paylaş | 

HO$ GELDIN MISAFIR VE YENI ÜYE!!

YazarMesaj
*AdMiN*
* AdMiN* AdMiN

Kadın
İş/Hobiler : Internet blog ve site dizayni html kod yardim olusturmak veletlerle ugrasmak :) OKUMAK PISIKOLOJI
Ruh Halim :
Sanal Hayvanim :
TAKIMIM :
Ya$adiginiz Ülke :
puan ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
islev :
50 / 10050 / 100

Konu Degeri : <div class="js-kit-rating"></div><div class="js-kit-comments"></div><script src="http://js-kit.com/reviews.js"></script>

Kişi sayfası
Rep Puani:
25/10  (25/10)
MesajKonu: HO$ GELDIN MISAFIR VE YENI ÜYE!!   17/7/2008, 5:55 pm

:mrh MISAFIR & YENI ÜYE !!

$U AN KISITLI ALANDASIN SITEMIZ SADECE ÜYELERINE SINIRSIZ VE ÜCRETSIZ PAYLA$IM SUNMAKTADIR..

SITEMIZDEN FLATCAST YARDIM VE TEMALARI ISTEK TEMALAR,VE HTML $ABLON, PSP DERSLERI, HTML; FLASH: JAVA VE SCRIP KODLARI; MSN YARDIM: GENIS GIF ARSIVI; AVATAR BANKAMIZ; BANNER VE BUTONLAR; ARKAPLANLAR; (BACKGRAUND) ISIM GIFLERI; GENIS RESIMLER AR$IVI; MUHTESEM BLINKERSLAR; HAREKETLI GIF CERCEVELER; AYIRACLAR; DIZAYN YARDIM; SITENIN DIZAYNINDA YARARLANABILECEGIN DÜNYA WEB YARDIM SITELERININ LINKLERI ( ADRESLERI) VE DEV WEB LINK KATALOGUMUZ; BANNER TAKAS; RESIMLERE CERCEVE; EDEBIYAT VE $IIR KÖ$ESI VE EDEBIYAT BILGILERI; EN YARARLI VE ARANAN PROGRAMLARI INDIRME IMKANI; MIZAH; SAGLIK; KADINA VE ERKEGE DAIR; COCUK FORUMU; EV DEKORASYON; GÜNCEL HABERLER VE TARTI$MA KÖ$ESI; SITE EKLE; DILEK KUTUSU; PSP VE AS FORUMU; ILAN VE DUYURULAR; SOHBET CAFE; YEMEK TARIFLERI VE YÖRESEL TARIFLER; VIDEOLAR; BAGLAMA DERSI VIDEO ANLATIM; ELIF TÜRK $AHSI $IIRLERI; ATA SÖZLERI; DEYIMLER; $IIRLER ICIN CERCEVE CALISMALARIMIZ; FOTO SHOP DERSLERI; SAGLIGA DAIR; DOADAN GELEN $IFA; YARARLI YAGLAR; ILGINC SEYLER; HER TELDEN PRATIK BILGILER; KARIKATÜR; HOBBY KÖ$ESI; EL I$LERI; PORSELEN BEBEK GALERISI; $ARKI&TÜRKÜ SÖZLERI;

*********************VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE*****************
KAMERALI SOHBET CHAT BÖLÜMLERIMIZDEN YARARLANABILIRSIN!!!!

NE DERSIN VALLAHI SEN BILIRSIN !!
ÜYE OLUP BENDE SITEM VEYAHUT BLOGUM ICIN YARDIM ALMAK KENDIMI SITEMI VE BLOGUMU GELI§TIRMEK ISTIYORUM DIYORSAN BIZCE HEMEN ÜYE OL GELI$IME BA$LA..

YOK SENINDE AMACIN BIR COGU GIBI SITE ICERIGIMIZI KOPYALAYIP CALMAK EMEGE ISIM BELIRTMEDEN SAYGISIZLIK ISE AL ALABILDIGIN KADAR ALDIRMA!!

AMAAAAAAAAAA?????????????????????

ORASI BIZE KALMIS IKI YOLUN VAR YA IPNI KIRDIR BECEREBILIYORSAN YADA IP NIN OKUNDUGUNU VE ADRES ALABILDIGIMIZI UNUTMADAN FORUM KURALLARIZA UY!!

SITE ICERIGIMIZI CALAN 5 SÖZDE UYANIK ESKI ÜYELERIMIZ ILE GIRDIGIMIZ HUKUK SAVASINI KAZANMIS OLMAMIZ BIZE INTERNETTE VERILEN EMEKLERINDE SAHIPSIZ OLMADIGINI GÖSTERMIS VE HUKUKUN YANIMIZDA OLMASI BIZE BU KONUDA DAHA RAHAT CALI$MA IMKANI SUNMUSTUR..

SEVGILI YENI ÜYELERIMIZ VE ÜYE ADAYLARIMIZ SITE ICERISINDEKI HALLERINIZDE HUKUKI HAKLARIMIZI LÜTFEN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUNUZ!!

HOSSSSSS GELDINIZ!!

SAYGILAR

*****SITE YÖNETIMI*****

HO$ GELDIN MISAFIR VE YENI ÜYE!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÇEKEREK TANIYALIM
» 1000 Kitap Özeti Yeni Link! Tek Tek! Tamamını İndirmenize Gerek Yok!
» MSN ŞİFRESİ KIRMANIN FARKLI BİRÇOK YOLU!!!
» 83 LVL Yeni Skiller Bıçak Atma,Felankor Çıkarma,Tüm Party All Stat 15 vs.
» Dıgımon Yeni